Jesteś tutaj: Strona główna > O firmie > Historia

Historia firmy

Firma powstała w 2010. roku jako podmiot doradczy. W drodze aliansu ze spółką publiczną Skyline Inwestment S.A. stworzony został nowy podmiot który inkorporuje w sobie kompetencje i zdolności dotychczasowych organizacji.

Obecnie specjalizujemy się w inwestycjach Private equity i Venture capital. Oferujemy kompleksową obsługę od rozpoczęcia działalności, poprzez pozyskanie inwestora, restrukturyzację oraz dalszy rozwój. W ramach naszych kompetencji pomagamy przedsiębiorcom w problemach finansowych również przy wykorzystaniu narzędzi Prawa Restrukturyzacyjnego.

Świadczymy usługi doradcze z zakresu prawa i ekonomii, zarządzania kryzysowego, reorganizacji, restrukturyzacji, celem usunięcia powstałej sytuacji kryzysowej w przedsiębiorstwie we wszelkich obszarach jego działalności. Posiadamy szeroki wachlarz usług doradczych i analitycznych w zakresie tzw. "bieżących spraw przedsiębiorstwa" w tym między innymi analizę i doradztwo w zakresie umów i kontraktów, zabezpieczania należności, efektywnym zarządzaniu majątkiem.

Wspieramy przedsiębiorców w działaniach integrujących rynek, przy fuzjach i przejęciach. Stosujemy szczególnie efektywne narzędzie prawne jak egzekucja przez sprzedaż przedsiębiorstwa w całości czy też płynne przejęcia firm zagrożonych niewypłacalnością tzw pre-pack, inaczej przygotowana likwidacja.

Zobacz inwestycje Skyline: kliknij tutaj